Yeni Ödeme Sistemimiz Hakkında – Önemli Bilgilendirme

 

 

Değerli Müşterilerimiz,

 

Gün geçtikte müşteri potansiyelimizin hızlı bir şekilde artmasından dolayı bazı değişiklikler yapmak zorunda kaldık. Özellikle ödemeleri Manuel takip etmekte çok zorlanıyoruz. Bundan dolayı Muhasebe Departmanına bakması ve ödemeleri takip etmesi için yeni bir arkadaşımızı Firmamıza katmış bulunuyoruz.

Ödemeler ile ilgili en önemli gelişme ise ödeme sistemini artık otomasyona bağlıyoruz. Bu sistem 20.11.2011 tarihinde aktif edilecektir.

Lütfen sistemin işleyişini dikkatlice okuyunuz;

Sistem Ödeme gününüzden 5 gün önce size faturanızın son ödeme tarihini uyarı olarak Müşteri panelinizde kayıtlı olan Email Adresinize gönderiyor. Ödeme gününüzden 3 gün önce “Fatura Hatırlatma” adı altında bir hatırlatıcı Email gönderiyor. Faturanızın Son ödeme tarihi geçtikten 1 gün sonra 1. Uyarı 2 gün sonra 2. Uyarı 3 gün sonra 3. Son Uyarıyı gönderiyor. Eğer Faturanız son ödeme tarihinden itibaren 4 gün gecikmiş olmasına rağmen ödeme yapılmadıysa Hesabınız Otomatik Olarak Askıya Alınıyor  ( suspend ) ediliyor. Ödemelerinizin gecikebileceği ( hafta sonları, resmi tatiller, bayramlar, önemli durumlar vb.) zamanlarda Faturanızın ödeme tarihi için ek süre talep edebilirsiniz. Bu talebiniz için Müşteri Panelinizden Ödeme Bildirimi adı altında ödeme yapabileceğiniz tarihi belirten bir ticket ( Destek Talebi ) gönderebilirsiniz. Bu ticket’ı gönderdiğiniz taktirde hesabınız askıya alınmayacak ödeme yapacağınızı belirttiğiniz tarihe kadar hesabınızın açık kalması sağlanacaktır.

Ödemelerinizi Müşteri Panelinizden Kredi Kartınızla, Banka havale/eft ve Paypal gibi ödeme yöntemleri ile yapabilirsiniz. 3D Güvenli Sanal POS sistemimizle, alışverişlerinizi ve faturalarınızı güvenli bir şekilde Kredi Kartınızla ödeyebilirsiniz. Eğer Kredi Kartınız BONUS ise 12 Aya varan taksit imkanından yararlanabilir ve Bonus Puan kazanabilirsiniz.MegaTR İnternet ve Bilişim Hizmetleri kurumsallaşma sürecinin ardından Sizlere daha kaliteli bir hizmet verebilmek adına Hizmetlerini geliştirmeye devam ediyor.

 

Bizim hızlı bir şekilde büyümemizde büyük katkısı olan ve sıcak bir aile ortamı yaratan siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

 

Saygılarımızla

Bir Cevap Yazın