SEO Reseller

SEO Reseller

Reseller hizmeti, internet dünyasında birden çok web sitenizi açmak istediğinizde, daha uygun fiyatlarda web hosting alabilmenin bir yoludur. Bir nevi toplu web hosting paketi almak da diyebiliriz. Reseller hosting ile beraber, istediğiniz zaman siteleriniz için disk alanınız ve aylık trafiğinizin yettiğince yeni bir web hosting oluşturabilmektesiniz. Bu sayede siz de 10’larca siteniz için web hosting açabilirsiniz.

Günümüzde faydalanabileceğiniz Reseller hosting hizmetinde farklı modellerde de hizmetler vardır. İlk öncelik olarak gözde olan paket ise SEO Reseller hizmetidir. Reseller’da SEO paketlerinin en büyük özelliği ise, sitelerinizi birbirine linklemek istediğinizde, backlink desteği sağlamak istediğinizde sitelerinizin farklı IP’lerde olması sayesinde en iyi şekilde backlink desteğinden faydalanabilmek demektir.

Sitelerinizin Farklı IP’lerde Olması Ne Demektir?

SEO Reseller hizmeti içerisinde sunulan hizmet dâhilinde sadece Reseller hosting değil aynı zamanda IP adresleri de verilir. Talep edilen ya da paket dâhilinde belirtilen sayıda verilen IP’leri sitelerinize eşit derecede açarken dağıtabilirsiniz. Bu sayede sitelerinizi birbirinize backlink desteği olarak sağlamak istediğinizde, aynı IP’de olmadığı için Google bu durumu farklı sitelerden birbirlerine link çıkışı diye anlayacak olup, sizin kendi sitelerinize yaptığınız desteği destekleyecektir.

Bu sayede normal şartlarda aynı IP’de sitelerinize vereceğiniz backlink desteğinden hiçbir zaman alamayacağınız etkileşimi farklı IP’lerde görünen sitelerinizden alabileceksiniz. Böyle bir paketin olma nedenlerinden biri de, site sahiplerinin birden fazla firma ile çalışmak zorunda kalıp her yerden bir adet web hosting almak yerine direkt SEO Reseller hizmetinden faydalanmasını sağlamaktır.

Bir Cevap Yazın