C-Class IP Hosting ve Reseller

C-Class IP Hosting ve Reseller

Türkiye, internet dünyasında büyümeye her geçen gün hızla devam eden bir internete sahiptir. Sanal dünya olan internet içerisinde birbirinden farklı modellerde web siteler açılırken, bir yandan da barındırma hizmeti adı altında sunulan Web Hosting, Reseller Hosting ve Sanal Sunucu gibi hizmetleri sunan firmalar da büyümektedir.

Büyüyen ve gelişmekte olan firmalar, genel olarak iyi bir şekilde hizmet vermek adına sunucularını güvenli, kaliteli bir şekilde sağlamak ister. Bunun yanı sıra müşterilerine sunulan hizmetleri genişletmek isteyen firmalar, genel olarak kaliteli hizmet adına en iyi başarıyı göstermeye çalışırlar. Bunun için gayret ederek SEO dünyasında bile etkisi olan birçok hizmeti vermek için web hostinglerde güçlü hizmet için gayret gösterilir.

Web Hosting’lerde IP’nin Önemi

İyi bir web hosting hizmeti sağlayan firma ile çalışabilirsiniz. Ancak sizlere sunulan hizmetlerinde birçok zaman içerisinde doğru bir şekilde sağlanması gereklidir. Örneğin, IP talep etmektesiniz ancak bunun için sizlere web hosting paketlerinizde IP verilmeyeceğini söyleyen firma ile çalışmamanız, kısa zaman içerisinde bağlantıları koparmanız en uygunu olacaktır.

Bir SEO için en etkili yollardan biri de IP’dir. Örneğin, 5 adet siteniz var ve bu siteleriniz aynı IP’de olsunlar. Sitelerinizi birbirine destek sağlaması adına link vermeniz, backlink desteği sağlamanız doğrultusunda sonuç ne olacaktır; El de var sıfır… Oysaki her sitenizin farklı IP’de bulunması demek, sitelerinizin kısa sürede birbirlerine backlink desteğini en güçlü şekilde sağlayarak başarılı olması demektir.

Siz de bu etkileşimden faydalanarak, backlink ağınızı kendiniz sağlayabilirsiniz. Böylelikle istediğiniz şekilde başarıyı elde edebilir, Google gözünde rakiplerinizden sıyrılarak, hedeflediğiniz yere kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz.

Sadece web hosting olarak da düşünmeyin. Aynı şey, Reseller hosting’lerde de geçerlidir. Çeşitli hizmetlerde olduğu gibi Reseller Hosting’te de C-Class IP takımı sunularak, paket halinde SEO hizmeti verilir. Bu da sizin en iyi şekilde SEO yapmanızı sağlayan bir etken olacak olup kısa zamanda başarıya yükselmenizde doğru orantıda yükselmenizi sağlar.

Bir Cevap Yazın